KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16227420
nr 1622 7420
Peter Kolacz
(f. 1968), Kanada
Komposition, Signerad. Akvarell, 100x67 cm, yttermått inklusive ram: 118 x84 cm. Signerad
Peter Kolacz, bildkonstnär född 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:31:53
24/5 20:43:08
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor